Przyjaciele o wielkich sercach!

Czas na podsumowanie ostatnich 3 tygodni cudów! Jak wiecie z poprzedniego postu, zebraliśmy prawie 10.000 zł, 1,5 tony opału i artykuły spożywcze. Jest to wynik, którego nie spodziewaliśmy się nawet w najskrytszych marzeniach. Z tego miejsca pragniemy podziękować za tak ogromne wsparcie naszej inicjatywy.

W minioną niedzielę 22 grudnia odwiedziliśmy 36 seniorów z naszego powiatu. Rozwoziliśmy paczki żywnościowe i opał 5 samochodami, z których każdy przejechał po około 120 km. Spotkaniom tym towarzyszyły radosne okrzyki zaskoczenia, śmiech, serdeczne uściski, ale także łzy wzruszenia. Poza wręczeniem paczek, podzieliliśmy się z każdym z seniorów odrobiną naszej obecności, przełamując się z nimi opłatkiem i składając im jak najlepsze świąteczne życzenia.

Nie sposób nie wspomnieć tutaj ponownie właścicieli firm, którzy zgodzili się, aby nasze puszki stały w ich lokalach. Serdecznie dziękujemy:
Firma Bat
Firma Lis
Megasmaki
Margocenter
Diva
Prestige
Miłość
Ciao Ciao
Sklep spożywczy państwa Klasów z Sierakowic
Sklep spożywczy państwa Malków z Sierakowic
Sklep spożywczy pani Alicji Hinc z Borucina

Korzystając z okazji Komitet Społeczny „Razem dla dobra” pragnie życzyć wszystkim spokojnych, radosnych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych. Razem dla seniorów! Razem dla Dobra!

Obejrzyjcie koniecznie filmik: