Drodzy Pomagacze!

Kończy się rok 2020. Był to wyjątkowy rok – doświadczyliśmy tego wszyscy. Mimo obiektywnych trudności, zbudowani Waszym odzewem i ilością zebranych pieniędzy – działaliśmy. Z pojedynczej przedświątecznej akcji zebraliśmy tyle środków, że mogliśmy nieść pomoc przez cały rok. O tym, jak to wyglądało pisaliśmy w osobnym wpisie – tutaj.

Przed nami nowy – 2021 rok. Chcemy działać nadal i dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie naszej zbiórki. Zapraszamy do pomocy. Każda wpłacona złotówka trafi do potrzebujących – nie tylko przy okazji nadchodzących świąt – działamy cały rok. To dlatego o tym piszemy w relacjach, jeśli możemy i mamy zgodę podopiecznych – robimy zdjęcia – żebyście wiedzieli, co się dzieje z pieniędzmi, które od Was otrzymujemy.

Środki zebrane podczas poprzedniej zbiórki w grudniu 2019 roku pozwoliły nam na udzielanie pomocy przez cały 2020 rok. Jest w nas nadzieja, że nadchodzący 2021 rok będzie dla nas wszystkich lepszy. A dla Tych bardziej potrzebujących, samotnych czy starszych, którymi się opiekujemy – dzięki Waszej pomocy – szczególnie.

Z góry dziękujemy za każdą wpłatę, za każdy gest dobra.

Bo ono wraca.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/d64a2x