Drodzy Pomagacze!
Dzisiaj, jak co roku, w przeddzień Wigilii Bożego Narodzenia odwiedziliśmy kilkanaście samotnych i często schorowanych osób na terenie gminy Sierakowice i w jej okolicach.

Zawieźliśmy paczki z artykułami spożywczymi, higienicznymi, codziennego użytku oraz opał – węgiel w workach. Wszyscy wiemy jaka drożyzna panuje – te paczki i opał to wielka pomoc i niektórym z naszych podopiecznych zrobią one Święta!
 
Dla wielu z seniorów nasza wizyta była ogromnym zaskoczeniem i nie kryli swojej wdzięczności i wzruszenia – te dobre emocje przekazujemy teraz Wam, bo to dzięki waszemu wsparciu i zaufaniu jakim nas darzycie – mogliśmy im wymiernie pomóc. Pamiętajcie, że możecie nadal wspierać naszą zrzutkę w internecie, bo potrzeb jest naprawdę wiele!
Serdeczne podziękowania kolejny raz składamy Firmie Składy i markety budowlane BAT – Grupa PSB – od tylu lat możemy na Was liczyć niosąc pomoc potrzebującym!
Wdzięczność leci także do Koła Gospodyń Wiejskich z Szopy, pani Elżbiety Majkowskiej, Reginy Białk oraz uczniów Szkoła Podstawowa nr 1 im. Floriana Ceynowy w Sierakowicach z panią Ewą Kasperek na czele za przepiękne stroiki świąteczne, które dołączyliśmy do paczek dla seniorów.
Życzymy wszystkim umiejętności dzielenia się dobrem – to jedyna rzecz na świecie, która się pomnaża, gdy się nią dzieli.
Ciepłych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i normalności w 2022 roku życzy ekipa Razem dla Dobra.
🎄🎅❤💪
PS. Marta, Szymon, Jakub – dzięki!